www.kmkrosno.itl.pl Strona główna | Ustaw jako strona startowa      

    KM PSP Krosno ul. Niepodległości 6 38-402 Krosno

 

Gminne zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gm. Jedlicze

Dobieszyn 25.06.2017 r.

 

     W dniu 25 czerwca 2017r. na stadionie sportowym "Victoria" w Dobieszynie, przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, w których wzięło udział:

  • 12 drużyn w grupie A seniorów,
  • 2 drużyny w grupieC kobiet,
  • 4 MDP chłopców,
  • 3 MDP dziewcząt,

z jednostek OSP z terenu gminy Jedlicze.

     Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Krośnie i druhowie OSP z terenu gminy Korczyna, a sędzią głównym zawodów był bryg. Paweł Gaj.

     Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

  • sztafeta 400m dla MDP,
  • sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami dla grupy A i C seniorów,
  • rozwinięcie bojowe dla MDP,
  • ćwicznie bojowe dla grupy A i C seniorów
  • Grupa A seniorów 
MiejsceJednostka OSPIlość punktówŁącznie punktów

Sztafeta 7 x 50 m

 Ćwiczenia bojowe

 czaspkt karne czas pkt

1.

Długie

67,7

0

40,0

0

107,7

2.

Dobieszyn

 75,2

0

48,8

0

124,0

 3.

Poręby

71,6

8

41,0

5

125,6

4.

Potok

76,4

0

52,8

0

129,2

 5.

Chlebna

76,6

0

55,1

0

131,7

 6.

Męcinka

71,2

0

56,5

5

132,7

 7.

Żarnowiec

72,9

5

56,6

0

134,5

 8.

Podniebyle

77,0

0

52,2

10

139,2

 9.

Piotrówka

79,5

0

64,2

0

143,7

   10.
 Moderówka 75,2      0     65,8   10
        151,0
   11 Jaszczew 74,6      3
     80,5   10
        168,1

 12.

Jedlicze

91,0

10

73,2

10

184,2

  • Grupa C kobiet
MiejsceJednostka OSPIlość punktówŁącznie punktów

Sztafeta 7 x 50 m

 Ćwiczenia bojowe

 czaspkt karne czas pkt

1.

Potok

81,7

0

75,0

5

149,2

    2.
 Żarnowiec 82,1       0
    93,1   15
        190,2

  • MDP dziewcząt
    MiejsceNazw drużyny Średni wiekSztafeta 400 mRozwinięcie bojowe Wynik końcowy
    czas wykonania pkt karne wynik czas wykonania pkt karnewynik

    1.

    Długie

     14

    95,4

    0

    78,6

    82,2

    20

    897,8

       976,4

    2.

    Żarnowiec

     12

    112,0

    0

    68,0

     92,0

    30

    878,0

    946,0

    3.

    Potok 

     12

    101,7

    10

    68,3

    118,8

    40

    841,2

    909,5

  • MDP chłopców
MiejsceNazw drużyny Średni wiekSztafeta 400 mRozwinięcie bojowe Wynik końcowy
czas wykonania pkt karne wynik czas wykonania pkt karnewynik

 1.

Podniebye

13

96,6

0

 80,4

66,5

 0

933,5

1013,9

 2. Długie

13 

88,9

10 

78,1

67,5

0

932,5

1010,6

 3. Dobieszyn

14 

88,4

85,6

69,5

10

920,5

1006,1

 4. Poręby

12

95,7

10

74,3

66,3

10

923,7

998,0

Design by Strony internetowe Krosno © 2007-2011 by KM PSP Krosno