www.kmkrosno.itl.pl Strona główna | Ustaw jako strona startowa      

    KM PSP Krosno ul. Niepodległości 6 38-402 Krosno

 

Ciekawe akcje

W dniu 16.11.2007 r. o godz. 1310 miejscowości Bajdy doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych marki Mercedes. W wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych przez kierowców jadących w jednym kierunku samochodów ciężarowych, doszło do najechania na tył naczepy samochodu przez jadącego za nim. W wyniku zderzenia zostały zablokowane oba pasy jezdni. Kierujący pojazdami nie odnieśli obrażeń.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zorganizowaniu objazdu przez służby policji, odholowaniu uszkodzonych pojazdów na pobliską zatoczkę autobusową, usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii oraz sorbcji i neutralizacji oleju z jezdni . W działaniach udział brał jeden zastęp z Komendy Miejskiej PSP w Krośnie oraz samochód ratownictwa drogowego Mega -City z Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie przy pomocy, którego uszkodzony samochód w raz z naczepą odholowano udrażniając tym samym jezdnię. Akcja trwała ponad 2 godziny.

W związku w rozpoczynającym się okresie zimowym apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Design by Strony internetowe Krosno © 2007-2011 by KM PSP Krosno