www.kmkrosno.itl.pl Strona główna | Ustaw jako strona startowa      

    KM PSP Krosno ul. Niepodległości 6 38-402 Krosno

 

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Łączkach Jagiellońskich.


   W dniu 16.06.2015r. ok. godz. 1820 w m. Łączki Jagiellońskie, na drodze powiatowej doszło do zderzenia się samochodu marki IVECO z motorem marki WSK 125. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 86-letni mężczyzna kierujący motocyklem. Z uzyskanych informacji na miejscu zdarzenia, wynika że kierujący samochodem IVECO podjął czynności resuscytacyjne wobec potrąconego motocyklisty. Czynności te następnie przejęła obsada przybyłej karetki pogotowia ratunkowego. W dalszej konsekwencji podjętych działań medycznych, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Działania jednostek straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz usunięciu z jezdni  skutków tego zdarzenia.
     Działania na miejscu zdarzenia zostały zakończone przez jednostki ochrony przeciwpożarowej o godz. 2120, z łącznym udziałem 2/7 z KM PSP Krosno i 1/4 z OSP Łączki Jagiellońskie, pogotowie ratunkowe i policja.
     W całym 2014 roku statystyki pożarnicze odnotowały łącznie 19 zdarzeń drogowych z udziałem motocykli i rowerów, w których obrażenia odniosło 18 osób w tym 3 dzieci.
W tym roku zdarzeń tych jest już 10, a mamy dopiero połowę czerwca. W zdarzeniach obecnego roku obrażenia odniosło 10 osób w tym 1 dziecko, a zdarzenie w Łączkach Jagiellońskich przyniosło pierwszą osobę śmiertelną.

  

 

Design by Strony internetowe Krosno © 2007-2011 by KM PSP Krosno