www.kmkrosno.itl.pl Strona główna | Ustaw jako strona startowa      

    Nowa strona funkcjonuje pod adresem http://www.kmkrosno.pl

 

Wyniki IX Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych jednostek

Ochotniczych Straży Pożarnych pow. krośnieńskiego

24.09.2017 r. Odrzykoń

  • Grupa A seniorów
Miejsce

Jednostka OSP

Ilość punktówŁącznie punktów
 Sztafeta Ćwiczenie bojowe

 czas 

 pkt karne

czas

 pkt karne

1.

Sporne

60,2

35,7

95,9

2.

Długie

94,9

38,5

103,4

 3.

Kombornia

63,3

0

44,0

107,3

 4.

Leśniówka

62,2

0

40,5

5

107,7

 5.

Krościenko Wyżne

64,9

0

44,8

0

109,7

 6.

Posada Górna

 62,8

3

39,4

5

110,2

 7.

Odrzykoń

69,1

0

48,1

0

117,2

 8.

Rogi

68,7

0

44,1

5

117,8

 9.

Iwonicz

66,7

0

47,9

20

134,6

 10.

Tylawa

70,4

5

52,0

15

142,4

  11.Krosno-Białobrzegi 76,110
 65,.9 25 177,0

 

  • Grupa C kobiet
MiejsceJednostka OSPIlość punktówŁącznie punktów
 Sztafeta  Ćwiczenie  bojowe
 czas pkt karne czas pkt karne

1.

Posada Dolna

67,4

5

55,1

132,5

 2.

Kobylany

69,9

3

50,5

15

138,4

 3.

Lubatowa

72,1

3

65,1

0

140,2

 4.

Rogi

73,0

3

68,0

0

144,0

 5.

Ustrobna

78,4

69,7

5

153,1

 6.

Żarnowiec

88,5

9

92,6

10

200,1

 7.

Łęki Dukielskie

     

 

  • MDP chłopców
MiejsceJednostka OSP Średni  wiekIlość punktówWynik końcowy

 Sztafeta

 Ćwiczenie bojowe

czas pkt  karne   wynikczas  pkt karnewynik

1.

Iskrzynia

14

70,2

 0

103,8

43,7

20

936,3

1040,1

 2.

Kobylany

13

76,7

100,3

74,0

15

911,0

1011,3

 3.

Głojsce

14 

77,3

10

86,7

64,2

20 

915,8

1002,5

 4.

Lubatowa

14 

84,3

10 

79,7

60,4

20 

919,6

999,3

 5.

Posada Dolna

15

74,9

10 

86,1

67,4

20

912,6

998,7

 6.

Korczyna

13

81,8

95,2

79,7

20 

900,3

995,5  

 7.

Pustyny

13

84,5

10

82,5

66,3

25

908,7

991,2   

 8.

Podniebyle

13

85,8

10 

81,2

78,0

20 

902,0

983,2  

 9.Głowienka
 13  79,0 10 88,089,6
 30 880,4 968,4
  10.Pietrusza Wola
 14  91,5 10 72,5 94,6 50 855,4 927,9

 

  • MDP dziewcząt
MiejsceJednostka OSPŚredni wiek Ilość punktówWynik końcowy

 Sztafeta

 Ćwiczenie bojowe

czas  pkt karnewynikczas  pkt karnewynik

1.

Iskrzynia

 14

 81,8

92,2

45,7

10

944,3

1036,5

 2.

Chorkówka

 14

80,2

 0

93,8

57,9

942,1

1035,9

 3.

Długie

 14

94,3

 0

79,7

71,6

 25

903,4

983,1

 4.

Lubatowa

 13

 93,4

 0

83,6

75,7

55

869,3

 952,9

 5.

Kombornia

 14

90,4

20

63,6

 68,6

 45

886,4

950,0

 6.

Posada Dolna

13

83,9

10 

83,1

107,5

30

862,5

945,6

 7.

Niżna Łąka

13 

92,0

30 

55,0

95,2

50 

854,8

909,8

 

Design by Radosław Kasprzyk © 2007 by KM PSP Krosno